Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

ČÍM KRMÍME

 No, tak určitě je toho víc čím Beníka krmíme, ale dám sem jen to co mu dáváme asi úplně nejvíce..


FROLIC
Takže, frilic jsou chutné psí pamlsky, které Beníkovi strašně moc chutnají.. Ten by pro ně udělal snad cokoli, jen aby pamlsek dostal :))
Tyto pamlsky dáváme Beníkovi jenom za odměnu, když je hodný, nezlobí, nebo udělá něco správně atd:.. A jelikož jsem Beníka nikdy necvičila poslušnosti a jiným psím sportům, tak teďkon to určitě nestojí za to, už s nějakými začínat, tak myslím, že aspoň tyto ňaminky ho dělají také šťastným :))
Fakt sem ráda, že aspoň tyto pamlsky Benovi chutnají, jelikož on je to fakt dost mlsný to pes a nesní cokoli mu dám, tak aspoň něco :D

Tyto pamlsky doporučuji všem mlsným jazýčkům :)) Protože si myslím, že fakt to stojí za to, to ochutnat, nebo vyskoušet :)) Sice nevím jestli to bude vašim hafanům chutnat, ale Beník je na to úplně závislej :))
 
 
ŽVÝKACÍ KOSTIČKY
  Toto kupujeme spíše aby se zabavil a nenudil se.. Takže když se začne nudit, tak si jde pro tuto kostičku a jde si jí kousat :)) Prý se tím čistí i zoubky, tak aspoň je to dobré i na to :))
No, co dodat, prostě Beník si to kouše, když nemá co dělat, a také má aspoň nějakou tu zábavu..
Tento pamlsek asi kupuje pejskům většina lidí, protože je to fakt populární :))
 
 
 
PÁREČKY A BUŘTÍČKY
 Tak a určitě nemůžu zapomenout na tyto pamlsky, co Beníček rád baští přeci :))
Tohle by žral od ráda do večera v kuse.. To by mu šlo :)) Ale aby spapal svoje psí granulky, to ne, to už je něco jinýho, ale párečky, buřtíky... Mňam :D
Tady nevím co prostě dodat, určitě vím, že si dokážete představit co takový to pes dělá, když vidí buřta nebo párek :)))
 
 
 
 
 ostatní brzy dopíšu
TOPlist