Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky 2009-2010

Novinky 2011

22.6.2011

Konečně jsem se dokopala pro úpravu mojeho webu.. Z modré barvy přecházím do žluté.. Staré novinky z roku 2009 a 2010 jsem šoupla do podsekce. Nové logo od ZDE :)) A nová úvodka od ZDE :))) Moc vám děkuju :)) Pomalu to tu budu všechno ještě překopávat :DD Pomalu bych měla fotit nějaké nové fotky a nějaké nové video udělat :DD Jen dvě a to jedno je až moc úplně o ničem jenom s fotek, tak se do toho budu muset pustit :DD Já tu jdu upravovat sekce atd:..

Nejspíše změnm i barvu písma ve všech sekcích do světlé oranžové ať mi to tu nepíše tak černě :)


21.6.2011

Ahoj, úvodní stránka konečně dodělána.. Upravena sekce "O Beníčkovi" a trochu doupravena sekce konečně "čím krmíme", ale není to tam hotové.. Až se mi bude chtít, tak se do toho pustím :)) Asi budu dělat nový logo, ale já to neumím ! :(( Tk tu nechám zatím tohle příšerný :)


19.6.2011

Postupně to tu dodělávám.. Udělala jsem logo, ale stou mojí grafikou je to příšerné, asi řeknu Sab nebo Luc aby mi nějaké to logo udělali.. No, uvidím, třeba se stím ještě naučím :) Úvod budu mít udělalé asi od Lucky a pokud mi ho neudělá tak od Sabi..  Oni sou takové moje pomocnice na grafiku, když já nic a nic udělat :))

Konečně jsem se stáhla nějaký ten program na tvorbu videí a tak sem zkoušela tvořit :)) To video není o ničem, ale je to moje první video :D Tak sem strašně ráda tyjo :)) Tak tady se na něj můžete podívat :)) Dala jsem tam takovou krásnou jezevčí písničku :))

Video lze shlédnout ve videogalerii ve vetší velikosti :)


18.6.2011

Vracím se zpět na tyto bývalé stránky :)) Novinky hledejte opět na této url adrese.. Pokusím se v nejbližší době udělat nějakou velkou aktualizaci :))


27.3.2011

Dělám změnu:) Dávám novou šablonu a to tentokrát s velým obrázkem :) Všechny sekce dělám znova a tím doufám, že snámi budete mýt strpení:) Beník vás všechny pozdravuje :)


3.1.2011

No, dlouho jsem na webu nebyla, nějak jsem se na něho vyprdla, tak se to tu budu snažit nějak dohnat no :) Beník je zase o rok starší a také čím dál tím více i poslušnější :) Ale pořád je to mazel :) A tím samozdřejmě zůstane :)

TOPlist